sikayetce.com, şikayetçi olan kişi - marka/kurum arasında bir iletişim aracı değildir. İnternet ortamında yer alan şikayetlerin toplandığı bir platformdur. Karşılaşılabilecek herhangi bir problemde bize şikayet yoluyla ya da aşağıda yer alan adreslerden ulaşabilirsiniz.
bilgi@sikayetce.com -

Uzay İletişim Sipariş İptali!

Şikayet başlığı: Uzay İletişim Sipariş İptali!

Şikayet Numarası: #4351

Firma : Uzay İletişim

Bu firma Samsung Galaxy S4'ü 700 TL'ye sattığını iddia ediyordu. 08503038198 nolu telefonla görüştüğümde ürünün orjinal olduğunu söylediler. Ancak daha sonra biraz araştırma yaptığımda ürünün kore malı muadil ürün olduğunu öğrendim ve siparişi iptal ettim.Bugün gün içinde beni arayıp ürününüzü PTT şubesinden 700 tl verip alın dediler. Ben de siparişi önceki günlerde sipariş ettiğimi açıkladım. Konuşan adam kaba bir dille o telefonu almazsam yasal yollara başvuracağını iddia etti. Ben de buna çok sinirlendim. Zorla satacak bana malı….

Ekleyen : Hasan Volkan A. | 07 Haziran 2013 15:30

İsterseniz bu şikayet hakkında hemen aşağıda yer alan "yorum yaz" kısmından yorumunuzu belirtebilir veya menüde yer alan "şikayet yaz" sayfasına giderek ayrı bir şikayet oluşturabilirsiniz..

Daha önce yayınlanan Samsung Çamaşır Makineme Parça Temin Edemiyorum! başlıklı şikayette Diğer ve Samsung gibi konular hakkında bilgilendirmeler bulabilirsiniz.

Bu şikayete ait anahtar kelimeler

,

Göz atabileceğiniz diğer şikayetler

 • Özşanal ürünümü teslim etmiyor
 • Pepsi kullanım limiti
 • Fashioncoctail
 • Yeni Rakı Ala
 • Tali estetik ve güzellik merkezi
 • Aysira gelinlik İzmir şubesi personel tavrı ve hatası
 • İsbulurum.com
 • kuzeymak kalorifer kazanı

YORUM YAZ

*

 1. veli diyor ki:

  samsung galaxy s4 siparişi verdim ama bana nokıa e 72 yolladılar.uzay iletiim gerektn değiik bir şirket zannedersem dolandırıldı savcılığa dileke vermeye gideceyim.

 2. A. Güleçoğlu diyor ki:

  Walla aynı şeyi banada yapmaya kalktılar. bende önce inandım sonra siparişi sizin yorumlarınızı okuyunca iptal ettim. Teşekkürler

 3. ŞENEL DEMİR diyor ki:

  bana ürünü ptt kargo ile yolladım ben de almadım herhengi bir sorun oluşturmaz değil mi yasal işlem yapamazlar bilgilendirirseniz sevinirim tüketici haklarını aradım onlardan de net bi cevap alamadım dilekçe yazıp yollamamı söylediler ama adreslerine ulaşamadığım için yapamadım

 4. sibel kalemdar diyor ki:

  Bin bitane sipariş verdim onu iptal etmek isturum.