sikayetce.com, şikayetçi olan kişi - marka/kurum arasında bir iletişim aracı değildir. İnternet ortamında yer alan şikayetlerin toplandığı bir platformdur. Karşılaşılabilecek herhangi bir problemde bize şikayet yoluyla ya da aşağıda yer alan adreslerden ulaşabilirsiniz.
bilgi@sikayetce.com -

Beyaz TV Cesur Termal Para İadesi Yapmıyor!

Şikayet başlığı: Beyaz TV Cesur Termal Para İadesi Yapmıyor!

Şikayet Numarası: #5121

Firma : Beyaz TV

26/05/2013 tarihinde Beyaz TV yi izledim izlemez olaydım Vatan Şaşmaz'ın sunduğu programda Ankara Kızılcahamam da devremülk reklamı yapılıyordu ulusal kanalda çıkıyor güvenilirdir diye arayıp bir daire satın aldım ancak ertesi gün cayma hakkını kullandım para iademi yapmadılar sizin gibi ulusal firmaların bunlara nasıl reklam yaptığını anlamadım başta siz ve Cesur Termal şirketinden şikayetçiyim.

Ekleyen : İbrahim B. | 08 Haziran 2013 11:20

İsterseniz bu şikayet hakkında hemen aşağıda yer alan "yorum yaz" kısmından yorumunuzu belirtebilir veya menüde yer alan "şikayet yaz" sayfasına giderek ayrı bir şikayet oluşturabilirsiniz..

Daha önce yayınlanan Aktif İleti Kredi Kartım Gelmiyor! başlıklı şikayette Aktif İleti ve Geç Teslimat gibi konular hakkında bilgilendirmeler bulabilirsiniz.

Bu şikayete ait anahtar kelimeler

,

Göz atabileceğiniz diğer şikayetler

 • Estetik International
 • Özşanal ürünümü teslim etmiyor
 • Pepsi kullanım limiti
 • Fashioncoctail
 • Yeni Rakı Ala
 • Tali estetik ve güzellik merkezi
 • Aysira gelinlik İzmir şubesi personel tavrı ve hatası
 • İsbulurum.com

YORUM YAZ

*

 1. AYHAN DURMUŞ diyor ki:

  Bende Samanyolu TV den aldım, 2 gün sonra iptal ettim. Paramı iade etmiyorlar.Çok zor durumdayım. Ulusal ve özellikle güvenilir kanalların bu tür firmaların satışlarını yapmamaları gerekir.Tüm bu olumsuzlukları ilgili TV kanallarına güvendiğimiz için yaşıyoruz.Bu mübarek ayda bizi zor durumda bırakanların cezasını allah versin inşallah.
  Saygılarımla;

 2. AYHAN DURMUŞ diyor ki:

  CESUR TERMAL DİYE BİR FİRMA TELEVİZYONDAN (SAMANYOLU, BEYAZ TV, SHOW TV GİBİ)SATIŞ YAPIYOR.KESİNLİKLE GÜVENİLİR BİR FİRMA DEĞİL, AASLA ALIŞ VERİŞ YAPMAYINIZ.HİÇ BİR KONUDA SİZE YARDIMCI OLMUYORLAR. BİR ÇAĞRI MERKEZİ KURMUŞLAR SÜREKLİ YALAN MAKİNALARINI KONUŞTURUYORLAR.

 3. AKIF BONCUK diyor ki:

  CESUR TERMAL TAM BIR SIKINTI PARA KONUSUNDA…..BENDE BU ŞİRKETI BIR GAZABIYIM BENIMDE PARAMI IYADE ETMIYORLAR

 4. ibrahim bulduk diyor ki:

  bende gecen yıl tv reklamında görüp bir devremülk aldım 2013 de bitecek dediler artı hediye tatil sözü verdiler ama hiç bir sözlerini tutmadılar.inşaatın ne zaman biteceğide belli değil.insanları kandırmaktan başka işleri yok

 5. GÜLŞEN diyor ki:

  BİZDE BEKLİYORUZ BAKALIM.SİZ BAŞKA BİŞİ BİLİYORMUSUNUZ İBRAHİM BEY BURAYLA İLGİLİ

 6. FATMA diyor ki:

  maalesef bende mağdurum. inşallah o paralardan hayır görmezlerde ailelerinde çıkar. para almasına alamaıyoruz bari beddua edip içimi rahatlatayım

 7. furkan bıçak diyor ki:

  cesur termal yasal bir dolandırıcı şirketi olda gerek tam 1 yıldan uzun bir süre oldu hala yatırdığım 1.300 tl lik paramı alamadım her aradığımda bizden haber bekleyin diyerek oyalıyorlar bunlar allah dan korkmaz kuldan utanmaz insanlar yazık yazık